| Категорія: | Саджанці Хости |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Нейтральний |
| Місце посадки: | Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 1 м |
| Висота дорослої рослини: | 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Стебло: | Міцне, пряме, жорстке, вузьке, жолобчасте |
| Колір листя: | Блакитний з легким сизим покриттям |
| Морозостійкість: | - 35 °C |
| Укриття на зиму: | Не потребує |
| Колір квітки: | Ніжно-фіолетовий |
| Розмір квітки: | 4.5 см |
| Форма листя: | Серцеподібне, велике, фактура трохи жата |
| Період цвітіння: | Липень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Майже відсутній |
Швидкозростаюча хоста Blue Cadet належить до сортів японської селекції. Кущі компактного розміру до 30 см заввишки з пишним, густо розташованим листям. Листя серцеподібне, велике, фактура трохи жата. Колір листа блакитний з легким сизим покриттям.
Купити саджанці хости Blue Cadet, Блю Кадет в нашому розсаднику «Київ Сад» за доступними цінами.
Розкішне цвітіння ніжно-фіолетового відтінку можна спостерігати в липні-серпні- лійкоподібні квіти видно здалеку завдяки стеблам, що сягають 50-55 см заввишки.
Рекомендації щодо вирощування: цю хосту висаджувати краще навесні або восени на затінених ділянках із середнім рівнем зволоженості.
Чудово виглядає як своєрідне обрамлення для садових композицій, а також для виділення стежок у саду.
Також Ви можете купити саджанці хост в розсаднику самовивозом. Відправляємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

