| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
Купити акційні рослини - сюрприз для Вашого саду !
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-5 м |
| Місяць дозрівання: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | В асортименті |
| Вага плодів: | 6-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-1,5 м |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 5 °C |
| Колір квітки: | Різний колір (білий, помаранчевий, жовтий , ніжно-рожевий, малиновий) |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Липень і до морозів |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Приємний, ніжний, квітковий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-1,5 м |
| Колір квітки: | Різний колір (білий, помаранчевий, жовтий , ніжно-рожевий, малиновий) |
| Розмір квітки: | 10-15 см |
| Період цвітіння: | Липень і до морозів |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 6-10 г |
| Смак: | Солодкий з легкою кислинкою |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Особливості: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 6-10 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5 м |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Різний (білий, синій, рожевий, червоний) |
| Розмір квітки: | 15-25 см |
| Особливості: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, загубилися бирки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний, ніжний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір квітки: | Різний (білий, синій, рожевий, червоний) |
| Розмір квітки: | 15-25 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-5 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | -25 см °C |
| Особливості: | Економія 1 шт = 166,60 грн |
| Характеристика: | Комплект складається з трьох високоякісних саджанців, які ми ретельно підбираємо для вас. Сорти обираються нашими фахівцями, що гарантує здорові та продуктивні рослини, які прикрасять ваш сад і забезпечать багатий врожай |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-5 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Особливості: | Економія 1 шт = 166,60 грн |
| Характеристика: | Комплект складається з трьох високоякісних саджанців, які ми ретельно підбираємо для вас. Сорти обираються нашими фахівцями, що гарантує здорові та продуктивні рослини, які прикрасять ваш сад і забезпечать багатий врожай |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2-4 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, витке |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 12-15 г |
| Смак: | Солодкий, кисло-солодкий, гармонійний |
| Морозостійкість: | -22 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці. Можуть бути не одного, а декілька сортів, видів, терміну дозрівання та кольору. |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 12-15 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, прямостояче |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Вага плодів: | 0,6-1 г |
| Смак: | Кисло-солодкий, насичений, освіжаючий |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Характеристика: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, губилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Вага плодів: | 0,6-1 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-4 м |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Різний (білий, жовтий, рожевий, рубіновий) |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Особливості: | Туди входять саджанці, які були раніше випадково поплутані між собою, загубилися бірки з сортом або напис вигорів на сонці |
| Аромат квітів: | Ніжний, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-6 м |
| Колір квітки: | Різний (білий, жовтий, рожевий, рубіновий) |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | В асортименті |
| Особливості: | Сюди можуть потрапити будь-які сорти, які ми маємо в колекції. (Ванілла Фрейз, Вімс Ред, Даймонд Руж, Ендлес Саммер, Літтл Лайм, Медікал Файєр, Сандей Фрейз, Полестар, Грандіфлора, Сільвер Долар) |
| Період цвітіння: | Червень -вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Ніжний, легкий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір квітки: | В асортименті |
| Період цвітіння: | Червень -вересень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |