| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 м |
| Ширина дорослої рослини: | 2,5 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, прямостояче |
| Морозостійкість: | До - 37 °C |
| Колір квітки: | Фіолетово-малиновий з червоними відблисками, на сонці спалахує перлово-рожевим рум'янцем |
| Розмір квітки: | 2,5 см |
| Форма листя: | Серцеподібне, щільне |
| Період цвітіння: | Кінець травня-середина червня |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Тонкий, приємний, солодкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 м |
| Колір квітки: | Фіолетово-малиновий з червоними відблисками, на сонці спалахує перлово-рожевим рум'янцем |
| Розмір квітки: | 2,5 см |
| Період цвітіння: | Кінець травня-середина червня |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

