| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50-70 см |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 5 °C |
| Колір квітки: | Абрикосово-кораловий з жовтою серединкою |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Майже без запаху |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-120 см |
| Колір квітки: | Абрикосово-кораловий з жовтою серединкою |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

