| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 200 см |
| Ширина дорослої рослини: | 100 см |
| Наявність колючок: | Шипувата |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Насичено-червоний з жовтими тичинками |
| Розмір квітки: | до 8 - 9 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Легкий фруктово-квітковий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 200 см |
| Колір квітки: | Насичено-червоний з жовтими тичинками |
| Розмір квітки: | до 8 - 9 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

