| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
Купити саджанці різних сортів персиків, стійкіх до морозів і хвороб, ви можете у нас на розсаднику сомовивозом або замовити їх через наш сайт!
Саджанці в горщиках відправляємо цілий рік, а з відкритою кореневою — восени з кінця жовтня, навесні і за потреби взимку при плюсовій температурі.
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | в асортименті |
| Розмір плодів: | в асортименті |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець червня-початок липня |
| Термін дозрівання: | Середньоранній |
| Колір мʼякуші: | Білий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 200 г |
| Смак: | Солодкий, десертний, з приємним балансом солодкості та кислоти, з ванільно-вишневим присмаком |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середньоранній |
| Колір плодів: | Біле, з розмитим темно-червоним (бордовим) рум'янцем на 90-100% поверхні |
| Вага плодів: | 200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 - 4 м |
| Місяць дозрівання: | 1-2 декада серпня |
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Колір мʼякуші: | Помаранчевий |
| Кісточка: | Відокремлюється слабо |
| Вага плодів: | 150-250г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Колір плодів: | Помаранчево-жовтий |
| Вага плодів: | 150-250г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 - 4 м |
| Місяць дозрівання: | Третя декада червня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір мʼякуші: | Ніжно біло-кремовий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | Близько 200 г |
| Смак: | Яскравий, солодкий і освіжаючий |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | Бордовий |
| Вага плодів: | Близько 200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 - 4 м |
| Місяць дозрівання: | Третя декада червня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | Близько 200 г |
| Смак: | Освіжаючий з переважаючою солодкістю |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | Темно-бордовий |
| Вага плодів: | Близько 200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-3.5 м |
| Місяць дозрівання: | Перша половина серпня |
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Колір мʼякуші: | Прозорий |
| Кісточка: | Відокремлюється погано |
| Вага плодів: | До 200 г |
| Смак: | Солодкий смак з ванільними нотками |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середньопізній |
| Колір плодів: | Топленого молока |
| Вага плодів: | До 200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Місяць дозрівання: | Перша декада липня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір мʼякуші: | Блідо-жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 80-100 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 20 °C |
| Особливості: | Квітне малиново-рожевими квітами |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | Жовто-червоний |
| Вага плодів: | 80-100 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Середина серпня |
| Термін дозрівання: | Середній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 180-250 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середній |
| Колір плодів: | Жовтий з насичено-червоним рум'янцем |
| Вага плодів: | 180-250 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | 1-2 декада липня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Не відокремлюється |
| Вага плодів: | До 200 г |
| Смак: | Солодкий з яскраво вираженим медовим присмаком |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | З темно-червоного до темно-вишневого |
| Вага плодів: | До 200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | До 3 м |
| Місяць дозрівання: | Третя декада червня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 170 - 230 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | Темно-бордовий |
| Вага плодів: | 170 - 230 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 м |
| Місяць дозрівання: | Друга половина липня |
| Термін дозрівання: | Середньоранній |
| Колір мʼякуші: | Жовтий, при повному дозріванні стає помаранчевим |
| Кісточка: | Відокремлюється добре |
| Вага плодів: | 200-350 г |
| Смак: | Солодкий без кислинки |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Середньоранній |
| Колір плодів: | Насичений червоний |
| Вага плодів: | 200-350 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Різний термін дозрівання |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | -25 °C |
| Характеристика: | Мікс персика різних сортів. Саджанці можуть попастися будь-якого сорта, що Ми маємо в колекції. (персик, нектарин, інжирний персик) |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Різний колір плодів |