| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-1,8 м |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Насичено пурпурно-червоний |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Форма листя: | Складноперисте |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір квітки: | Насичено пурпурно-червоний |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

