| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Колір голок: | Яскраво-зелений |
| Колір молодих шишок: | Червоний |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
Купити саджанці хвойних на штамбі – стильне рішення для вашого саду!
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Колір голок: | Яскраво-зелений |
| Колір молодих шишок: | Червоний |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1 м |
| Колір голок: | Зелено-синій |
| Колір приростів: | Золотисто-жовтий |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,9 м |
| Ширина дорослої рослини: | До 1,4 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір молодих шишок: | Жовтувато-коричневий |
| Колір приростів: | Сірий з сріблястими бруньками |
| Морозостійкість: | - 29 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,9 м |
| Ширина дорослої рослини: | До 1,4 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір молодих шишок: | Зелений |
| Колір приростів: | Світло-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6-1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8-1,2 м |
| Колір голок: | Темно-зелений |
| Колір молодих шишок: | Зелений або жовтувато-зелений |
| Колір приростів: | Світло-зелений або жовтувато-зелений |
| Морозостійкість: | - 28/ - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,6-1 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8-1,2 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,4-0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | До 1 м |
| Колір голок: | Сріблясто-зелений з блакитним відтінком |
| Колір молодих шишок: | Молоді шишки майже непомітні, сірувато-зелені, дозрівають 2 роки |
| Колір приростів: | Яскраво-жовті або золотисто-жовті |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,4-0,6 м |
| Ширина дорослої рослини: | До 1 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-20 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80-150 см |
| Колір голок: | Сталево-блакитний або сизо-блакитний |
| Колір молодих шишок: | Зеленуватий |
| Колір приростів: | Світло-блакитний або сріблясто-блакитний |
| Морозостійкість: | - 34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10-20 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80-150 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Колір голок: | Сріблясто-блакитний |
| Колір молодих шишок: | Червонувато-коричневий |
| Колір приростів: | Ніжно-блакитний або навіть світло-сріблястий |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,2-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Колір голок: | Сріблясто-зелена, з характерним легким голубуватим відтінком |
| Колір молодих шишок: | Світло-зелені, майже білі |
| Колір приростів: | Світло-зелений або жовтувато-зелений |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Колір голок: | Блакитно-зелений або сріблясто-зелений, із легким матовим відтінком |
| Колір молодих шишок: | Чоловічі (пилкові) шишки: жовто-помаранчевий. Жіночі (молоді шишки): червонувато-рожеві або пурпурові, рідше — зеленуваті |
| Колір приростів: | Світло-зелений з жовтуватим або блакитним відтінком |
| Морозостійкість: | - 34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 60-100 см |
| Колір голок: | Сталево-блакитний або сіро-блакитний |
| Колір молодих шишок: | Фіолетово-червоні або пурпурово-рожеві, іноді з відтінком бордо |
| Колір приростів: | Кремово-білий або жовтувато-білий |
| Морозостійкість: | - 29/- 34 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 60-100 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,8 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8-1,2 м |
| Колір голок: | Навесні – влітку: яскраво-золотисто-жовтий або золотаво-оранжевий, особливо насичений на молодих приростах. Восени – взимку: змінюється на бронзово-мідний або помаранчево-коричневий |
| Колір молодих шишок: | Зелений з відтінком жовто-зеленого або світло-коричневого |
| Колір приростів: | Лимонно-жовтий або золотистий відтінок |
| Морозостійкість: | До -30 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,2-1,8 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,8-1,2 м |