| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | до 150 см |
| Ширина дорослої рослини: | 150 см |
| Наявність колючок: | Відсутні |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Біло-кремовий з рожевим краєм пелюсток та жовтим центром посередині |
| Розмір квітки: | 8 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | М’який |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | до 150 см |
| Колір квітки: | Біло-кремовий з рожевим краєм пелюсток та жовтим центром посередині |
| Розмір квітки: | 8 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

