| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70-80 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Зовнішні пелюстки рожевого кольору, а серединка кремова |
| Розмір квітки: | 8-9 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Солодкий аромат із фруктовими нотами |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90-100 см |
| Колір квітки: | Зовнішні пелюстки рожевого кольору, а серединка кремова |
| Розмір квітки: | 8-9 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

