| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 250-300 см |
| Ширина дорослої рослини: | 150-200 см |
| Наявність колючок: | Шипувата |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Лососево-рожевий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Солодкий, насичений, з делікатними квітковими нотками |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 250-300 см |
| Колір квітки: | Лососево-рожевий |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

