| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 25-50 см |
| Стебло: | Пряме, міцне |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | В асортименті |
| Розмір квітки: | 5-8 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Форма листя: | Супротивне, ланцетне, із зубчастим краєм |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Майже відсутній |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-70 см |
| Колір квітки: | В асортименті |
| Розмір квітки: | 5-8 см |
| Період цвітіння: | Липень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

