| Категорія: | Саджанці Рододендронів |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Кислий |
| Місце посадки: | Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 1,5-2 м |
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 150 см |
| Колір листя: | Темно-зелений |
| Морозостійкість: | - 26 °C |
| Укриття на зиму: | Бажано постійно |
| Колір квітки: | Рожево-червоний з невеликими жовтими вкрапленнями на внутрішній частині одного або двох верхніх пелюсток |
| Розмір квітки: | 6-7 см |
| Форма листя: | Еліптичне |
| Період цвітіння: | Друга декада травня |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
Рододендрон Kalinka неперевершений популярний сорт відноситься до різновиду якушиманський (природна форма квітучого вічнозеленого чагарника). Характеризується рясним цвітінням, ніжними рожево-червоними квітами. Селекція виведена у 1983 році.
Крона – густа, округла. Коренева система рослини – поверхнева.
Кущ виростає середніх розмірів, висота до 120 см, крона густа, широка, подушкоподібна, до 150 см у діаметрі. Лист еліптичної форми темно-зеленого забарвлення, шкірястий, блискучий, не обсипається на зиму.
Бутони темно-рожевого забарвлення, квітки, що розпустилися, набувають більш світлі кольори, рожево-червоні з невеликими жовтими вкрапленнями на внутрішній частині одного або двох верхніх пелюсток. Квітки зібрані у великі суцвіття. Цвітіння раннє, щедре з другої декади травня протягом 3 тижнів.
Посадка рекомендується на притінених ділянках, підходять дреновані ґрунти з регулярним поливом, захищені від вітрів місця. Висока морозостійкість, зона 5b, до - 26 °C.
Купити саджанці рододендрону Kalinka, Калінка у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити саджанці рододендронів у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.
Догляд за азаліями та рододендронами: поради для пишного цвітіння
Азалії та рододендрони – вишукані декоративні кущі, які потребують правильного підходу до посадки та догляду. При дотриманні простих рекомендацій вони будуть щороку тішити вас розкішним цвітом.
Посадка: що важливо врахувати
Місце: напівтінь, захищене від вітру та прямих сонячних променів
Ґрунт: кислий, легкий, добре дренований (pH 4,5–5,5)
Коренева шийка має бути на рівні ґрунту, не заглиблювати!
При посадці рекомендуємо:
Плантон або Провентус для квітучих рослин – збагачує ґрунт поживними речовинами
Осмокот – забезпечує рослину поживними речовинами на кілька місяців
Корневін – стимулює формування потужної кореневої системи
Після посадки замульчувати хвоєю, торфом або корою сосни
Підживлення протягом сезону
Ранньою весною (початок росту):
– Гумі Френд або Гумат калію для активації росту
– Мегафол – антистресовий засіб при коливаннях температурУ період бутонізації та цвітіння:
– Плантон або Провентус для квітучих рослин – стимулює яскраве цвітіння
– Ярос (для квітучих) – для живлення у фазу активного цвітіння
– Повторно Гумат калію – для підтримки стійкості до спеки
Підживлення проводити кожні 3–4 тижні з весни до серпня.
Захист від хвороб та шкідників
Профілактика:
– Фітоспорин паста – захист від кореневих гнилей, плямистостей
– Препарат 30 Д – обробка ранньою весною для знищення зимуючих шкідниківПри появі проблем:
– Фалькон, Топаз, Хорус, Топсін-М – при плямистостях, іржі, борошнистій росі
– Актофіт, Актара, Вертімек, Твікс, Міральд – для боротьби з попелицею, кліщами, трипсами, білокрилкою
Обробки варто проводити з чергуванням препаратів, у суху погоду, у вечірній час.

