| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60 см |
| Стебло: | Прямостояче |
| Морозостійкість: | до -28 °C |
| Колір квітки: | Темно-пурпуровий |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Форма листя: | Довга, вигнута, вузька |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80 см |
| Колір квітки: | Темно-пурпуровий |
| Розмір квітки: | 15-20 см |
| Період цвітіння: | Липень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

