| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-6 м |
| Ширина дорослої рослини: | 3-5 м |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Рожево-білий |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Форма листя: | Широке овальне або еліптичне із плавно загостреною верхівкою |
| Період цвітіння: | Квітень–травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Легкий, приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-6 м |
| Колір квітки: | Рожево-білий |
| Розмір квітки: | 20-25 см |
| Період цвітіння: | Квітень–травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

