| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10–20 см |
| Ширина дорослої рослини: | 15–20 см |
| Стебло: | Міцне |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Насичено-синій, іноді з фіолетовим або лавандовим відтінком. Центр квітки часто світліший або має жовту "зіничку" |
| Розмір квітки: | 3,5–5 см |
| Особливості: | Відноситься до серії англійської селекції "Belarina" |
| Форма листя: | Овально-довгасте або лопаткоподібне, з зубчастими або хвилястими краями |
| Період цвітіння: | Березень — травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 10–20 см |
| Колір квітки: | Насичено-синій, іноді з фіолетовим або лавандовим відтінком. Центр квітки часто світліший або має жовту "зіничку" |
| Розмір квітки: | 3,5–5 см |
| Період цвітіння: | Березень — травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

