| Категорія: | Азалія вічнозелена японська |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Кислий |
| Місце посадки: | Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 100 см |
| Висота дорослої рослини: | 50 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70 см |
| Колір листя: | Темно-зелений |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Укриття на зиму: | Бажано постійно |
| Колір квітки: | Лососево-рожевий |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Форма листя: | Еліптичне |
| Період цвітіння: | Травень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
‘Cherie’ – це компактний і дуже стрункий сорт японської азалії. Він має овальну, злегка сплюснуту форму.
Досягає максимум 50 см у висоту і до 70 см в ширину, але це займає багато років.
Цвіте прекрасно в кінці травня, рясно покриваючись повними квітками лососево-рожевого кольору, стійкими до сонячних променів.
Кущ має низькі вимоги до грунту, але найкраще він почувається на слабокислому субстраті з помірною вологістю. Підійдуть сонячні або злегка затінені місця. Бажано укривати під час особливо холодної зими.
Японська азалія “Чері” завдяки своїм компактним розмірам підходить для додавання різноманітності кожному шматочку зелені. Вона може рости на клумбах, альпінаріях або садах у японському стилі. Ідеально підходить для контейнерів, прикраси балконів і терас.
Купити саджанці азалії Cherie, Чері у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити саджанці азалій у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.
Догляд за азаліями та рододендронами: поради для пишного цвітіння
Азалії та рододендрони – вишукані декоративні кущі, які потребують правильного підходу до посадки та догляду. При дотриманні простих рекомендацій вони будуть щороку тішити вас розкішним цвітом.
Посадка: що важливо врахувати
Місце: напівтінь, захищене від вітру та прямих сонячних променів
Ґрунт: кислий, легкий, добре дренований (pH 4,5–5,5)
Коренева шийка має бути на рівні ґрунту, не заглиблювати!
При посадці рекомендуємо:
Плантон або Провентус для квітучих рослин – збагачує ґрунт поживними речовинами
Осмокот – забезпечує рослину поживними речовинами на кілька місяців
Корневін – стимулює формування потужної кореневої системи
Після посадки замульчувати хвоєю, торфом або корою сосни
Підживлення протягом сезону
Ранньою весною (початок росту):
– Гумі Френд або Гумат калію для активації росту
– Мегафол – антистресовий засіб при коливаннях температурУ період бутонізації та цвітіння:
– Плантон або Провентус для квітучих рослин – стимулює яскраве цвітіння
– Ярос (для квітучих) – для живлення у фазу активного цвітіння
– Повторно Гумат калію – для підтримки стійкості до спеки
Підживлення проводити кожні 3–4 тижні з весни до серпня.
Захист від хвороб та шкідників
Профілактика:
– Фітоспорин паста – захист від кореневих гнилей, плямистостей
– Препарат 30 Д – обробка ранньою весною для знищення зимуючих шкідниківПри появі проблем:
– Фалькон, Топаз, Хорус, Топсін-М – при плямистостях, іржі, борошнистій росі
– Актофіт, Актара, Вертімек, Твікс, Міральд – для боротьби з попелицею, кліщами, трипсами, білокрилкою
Обробки варто проводити з чергуванням препаратів, у суху погоду, у вечірній час.

