| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-60 см |
| Ширина дорослої рослини: | 70-80 см |
| Морозостійкість: | - 20 °C |
| Колір квітки: | Карміново-рожевий |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Форма листя: | Овальне |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 30-60 см |
| Колір квітки: | Карміново-рожевий |
| Розмір квітки: | 4-5 см |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |

