| Категорія: | Азалія вічнозелена японська |
| Форма рослини: | Кущ |
| Грунт: | Кислий |
| Місце посадки: | Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 100 см |
| Висота дорослої рослини: | 50-70 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80-100 см |
| Колір листя: | Темно-зелений |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Укриття на зиму: | Бажано постійно |
| Колір квітки: | Рубіново-червоний |
| Розмір квітки: | 4-4,5 см |
| Форма листя: | Еліптичне |
| Період цвітіння: | Травень-червень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
Опис: Компактний повільноростучий сорт рододендрона, подушковидної форми.
Досягає у висоту 50 - 70 см, завширшки 80 - 100 см
Квіти: Рослина всипана численними квітками рубіново-червоного кольору.
Цвітіння рясне і тривале - триває з середини травня по червень.
Морозостійкість: Сорт характеризується морозостійкістю до -25 ° С.
Використовується для групових посадок, кам'янко янистих і вересових садів, оформлення колористичних композицій.
Місце посадки: віддає перевагу сонячним або напівтінистим місцям і кислим, помірно вологим, пухким, добре дренованим, багатим перегноєм грунтах. Азалія дуже чутліва до кислотності грунту. Хорошим місцем для азалії може бути під ялиною або поблизу інших хвойних рослин. Правильний підбір грунту збереже кущ азалії здоровим. У цьому випадку азалії менше сприйнятливі до хвороб. Азалія японська віддає перевагу місцям, захищеним від вітру і яскравого полуденного сонця.
Полив: азалія японська дуже чутліва до вологості грунту, особливо в молодому віці, тому її рясно поливають. Бажано мульчувати грунт навколо азалії товстим шаром кору, яка захищає землю від висихання і перегріву.
Купити саджанці азалії Fridoline, Фрідолайн у нашому розсаднику "Київ Сад" за доступними цінами. Також Ви можете купити саджанці азалій у розсаднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.
Догляд за азаліями та рододендронами: поради для пишного цвітіння
Азалії та рододендрони – вишукані декоративні кущі, які потребують правильного підходу до посадки та догляду. При дотриманні простих рекомендацій вони будуть щороку тішити вас розкішним цвітом.
Посадка: що важливо врахувати
Місце: напівтінь, захищене від вітру та прямих сонячних променів
Ґрунт: кислий, легкий, добре дренований (pH 4,5–5,5)
Коренева шийка має бути на рівні ґрунту, не заглиблювати!
При посадці рекомендуємо:
Плантон або Провентус для квітучих рослин – збагачує ґрунт поживними речовинами
Осмокот – забезпечує рослину поживними речовинами на кілька місяців
Корневін – стимулює формування потужної кореневої системи
Після посадки замульчувати хвоєю, торфом або корою сосни
Підживлення протягом сезону
Ранньою весною (початок росту):
– Гумі Френд або Гумат калію для активації росту
– Мегафол – антистресовий засіб при коливаннях температурУ період бутонізації та цвітіння:
– Плантон або Провентус для квітучих рослин – стимулює яскраве цвітіння
– Ярос (для квітучих) – для живлення у фазу активного цвітіння
– Повторно Гумат калію – для підтримки стійкості до спеки
Підживлення проводити кожні 3–4 тижні з весни до серпня.
Захист від хвороб та шкідників
Профілактика:
– Фітоспорин паста – захист від кореневих гнилей, плямистостей
– Препарат 30 Д – обробка ранньою весною для знищення зимуючих шкідниківПри появі проблем:
– Фалькон, Топаз, Хорус, Топсін-М – при плямистостях, іржі, борошнистій росі
– Актофіт, Актара, Вертімек, Твікс, Міральд – для боротьби з попелицею, кліщами, трипсами, білокрилкою
Обробки варто проводити з чергуванням препаратів, у суху погоду, у вечірній час.

