| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,8–2,2 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1–1,2 м |
| Стебло: | Міцне, пряме |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Колір квітки: | Свіжий сріблясто-білий, трохи рожевий відтінок у суцвіттях |
| Розмір квітки: | До 20-30 см |
| Форма листя: | Довге, широке, зігнуте вниз |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Слабкий або практично відсутній |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,8–2,2 м |
| Колір квітки: | Свіжий сріблясто-білий, трохи рожевий відтінок у суцвіттях |
| Розмір квітки: | До 20-30 см |
| Період цвітіння: | Серпень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

