| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Ширина дорослої рослини: | 1-1,8 м |
| Морозостійкість: | - 7 °C |
| Колір квітки: | Яскраво-рожевий |
| Розмір квітки: | Суцвіття 8-15 см |
| Форма листя: | Вузьке, ланцетне, шкірясте, щільне |
| Період цвітіння: | Травень–липень, але за теплої осені можливе повторне цвітіння у вересні. |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Основне джерело аромату - не квіти, а листя. При легкому розтиранні або нагріванні сонцем листки виділяють свіжий пряно-цитрусовий аромат з евкаліптовими нотками |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 1,5-2,5 м |
| Колір квітки: | Яскраво-рожевий |
| Розмір квітки: | Суцвіття 8-15 см |
| Період цвітіння: | Травень–липень, але за теплої осені можливе повторне цвітіння у вересні. |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

