| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-80 см |
| Стебло: | Пагони прямі та міцні |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 24 °C |
| Колір квітки: | Квітки кремово-рожеві з перламутром і з абрикосово-персиковим відтінком у центрі |
| Розмір квітки: | 11-14 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Сильний, приємний, з нотами кориці, гвоздики, фруктів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 80-100 см |
| Колір квітки: | Квітки кремово-рожеві з перламутром і з абрикосово-персиковим відтінком у центрі |
| Розмір квітки: | 11-14 см |
| Період цвітіння: | Червень-вересень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

