| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90–120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60–80 см |
| Стебло: | Пряме, міцне, добре тримає квітку, придатне для зрізу |
| Наявність колючок: | Середня кількість |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Насичений темно-червоний з оксамитовим відтінком |
| Розмір квітки: | До 12 см |
| Форма листя: | Овально-загострене, з зубчастими краями |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Насичений, приємний, з нотами спецій та трохи фруктів |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 90–120 см |
| Колір квітки: | Насичений темно-червоний з оксамитовим відтінком |
| Розмір квітки: | До 12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

