| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 50 см |
| Стебло: | Струнке, пряме, на кожному знаходиться по одній квітці |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Має різні відтінки оранжевого тону |
| Розмір квітки: | 13-15 см |
| Період цвітіння: | З невеликими перервами протягом всього літа |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Липи і персика приправлений грейпфрутової гірчинкою |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Колір квітки: | Має різні відтінки оранжевого тону |
| Розмір квітки: | 13-15 см |
| Період цвітіння: | З невеликими перервами протягом всього літа |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

