| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,7-0,9 м |
| Ширина дорослої рослини: | 0,6-0,7 м |
| Стебло: | Пагони прямі та міцні |
| Наявність колючок: | Шипів - помірна кількість |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Помаранчево-червоний |
| Розмір квітки: | 12 - 14 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Немає |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 0,7-0,9 м |
| Колір квітки: | Помаранчево-червоний |
| Розмір квітки: | 12 - 14 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

