| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 90 см |
| Наявність колючок: | Невелика кількість |
| Морозостійкість: | - 20 °C |
| Колір квітки: | Яскраво-червоний з темно-малиновим відтінком у центр |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Насичений, виразний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Колір квітки: | Яскраво-червоний з темно-малиновим відтінком у центр |
| Розмір квітки: | 10-12 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

