| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-70 см |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Колір квітки: | Бутони розпускаються яскраво-рожевими, а потім стають ніжно-кремово-рожевими |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Кінець травня-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Слабкий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100 см |
| Колір квітки: | Бутони розпускаються яскраво-рожевими, а потім стають ніжно-кремово-рожевими |
| Розмір квітки: | 8-10 см |
| Період цвітіння: | Кінець травня-вересень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

