| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | до 100 см |
| Ширина дорослої рослини: | до 60 см |
| Наявність колючок: | Мала кількість |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Перламутрово-рожевий з зеленою пелюсткою, що криє |
| Розмір квітки: | до 10 см |
| Особливості: | Гарно підходить для зрізу |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Приємний |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | до 100 см |
| Колір квітки: | Перламутрово-рожевий з зеленою пелюсткою, що криє |
| Розмір квітки: | до 10 см |
| Період цвітіння: | Червень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

