| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 60-80 см |
| Наявність колючок: | Присутні |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Колір квітки: | Квітки світло-жовті з вербеново-зеленими відтінками, які з віком рожевіють |
| Розмір квітки: | 10-13 см |
| Період цвітіння: | Травень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |
| Аромат квітів: | Помірний, фруктовий |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 100-120 см |
| Колір квітки: | Квітки світло-жовті з вербеново-зеленими відтінками, які з віком рожевіють |
| Розмір квітки: | 10-13 см |
| Період цвітіння: | Травень-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Повторне |

