| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Ширина дорослої рослини: | 80 см |
| Наявність колючок: | Шипувата |
| Морозостійкість: | - 25 °C |
| Колір квітки: | Рожеве з додаванням вершків зі світло-жовтим або золотистим реверсом |
| Розмір квітки: | 8-12 см |
| Період цвітіння: | Кінець травня-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |
| Аромат квітів: | Ароматний, насичений |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 120 см |
| Колір квітки: | Рожеве з додаванням вершків зі світло-жовтим або золотистим реверсом |
| Розмір квітки: | 8-12 см |
| Період цвітіння: | Кінець травня-жовтень |
| Кількість цвітінь: | Безперервне |

