Опис сорту
| Категорія: | Цибулини Лілій |
| Інтервал посадки: | 30 см |
| Висота дорослої рослини: | 90-100 см |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Укриття на зиму: | Не потребує |
| Колір квітки: | темно рожевий |
| Розмір квітки: | 12-20 см |
| Період цвітіння: | Червень-серпень |
| Кількість цвітінь: | Одне цвітіння |
| Аромат квітів: | Приємний |
Опис

