| Категорія: | Столовий Виноград |
| Форма рослини: | Ліана |
| Запилення: | Самозапильний |
| Грунт: | Нейтральний |
| Місце посадки: | Сонце/Напівтінь |
| Інтервал посадки: | 1,5-2,5 м |
| Висота дорослої рослини: | 2-5 м |
| Стебло: | Дерев'янисте, витке |
| Місяць дозрівання: | Початок серпня |
| Термін дозрівання: | Ранній |
| Колір плодів: | Синьо-фіолетовий |
| Вага плодів: | Вага плодів 15-20 г, вага грони 700-1500 г |
| Смак: | Приємний, гармонійний |
| Перші плоди: | 2-3 рік |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Укриття на зиму: | Бажано постійно |
"Новачок" - це дозріваючий рано виноград всього за 95-100 днів. Це гібридна форма, створена завдяки селекції Калугіна В.М. Цей сорт має двостатеву квітку, що є великою перевагою для запилення. Кущі сильнорослі, обіцяють високу врожайність та відмінний товарний вигляд.
Купити саджанці винограду Новачок можете у нашому розпліднику «Київ Сад» за доступними цінами.
Кетяги у "Новичка" ошатні і великі, їхня середня вага варіюється від 700 до 1500 г. Ягоди цього сорту вражають своїми розмірами: вони дуже великі, мають середню вагу 15-20 г та довгасту форму. Колір ягід синьо-фіолетовий, що робить їх ще більш привабливими.
М'якуш у ягід м'ясистий і хрумкий, а смак приємний і гармонійний. "Новичок" вже вважається дуже перспективним сортом, особливо завдяки своїм надраннім термінам дозрівання та величезним розмірам грон та ягід.
Сорт має досить високий рівень стійкості до хвороб – 2,5 бала, а морозостійкість досягає -23°С. Багато виноградарів вже віддали перевагу "Новичку" більшості інших гібридних форм, відзначаючи його виняткові якості та потенціал для вирощування.
Саджанці винограду вкриваються перші 2-3 роки обов'язково.Але рекомендуємо вкривати завжди, оскільки він боїться зледеніння пагонів.
Також Ви можете купити саджанці столових сортів винограду в розпліднику самовивозом. Надсилаємо саджанці Новою поштою по всій Україні.

