| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець серпня - початок вересня |
| Розмір плодів: | 3 см |
| Смак: | Кислуватий або прісно-солодкий |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Багряно-червоні |
| Розмір плодів: | 3 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець серпня - початок вересня |
| Розмір плодів: | 3 см |
| Смак: | Кислуватий або прісно-солодкий |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Колір плодів: | Багряно-червоні |
| Розмір плодів: | 3 см |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Знімальна стиглість плодів настає наприкінці вересня, споживча – у грудні. |
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір мʼякуші: | Зеленувато-білий |
| Вага плодів: | 140-200 г |
| Смак: | Солодкий мед з легкою кислинкою і пряними нотками |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Характеристика: | Знімальна стиглість плодів настає наприкінці вересня, споживча – у грудні. У сховищі плоди зберігаються до кінця січня, в холодильнику – до березня |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір плодів: | Світло-зелений з білими плямами |
| Вага плодів: | 140-200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець вересня-початок жовтня |
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Вага плодів: | 250-300 г |
| Смак: | Дуже солодка |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Характеристика: | Знімна зрілість кінець вересня-початок жовтня, споживча зрілість настає через 3-4 тижні. Лежкість до 4–5 місяців |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір плодів: | Малиново-червоний |
| Вага плодів: | 250-300 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Середина жовтня |
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір мʼякуші: | Кремовий |
| Вага плодів: | 200-250 г |
| Смак: | Кисло-солодка, дуже ароматна, з підвищеним вмістом цукру |
| Морозостійкість: | - 30 °C |
| Характеристика: | Знімна зрілість - середина жовтня, споживча в листопаді. Плоди відмінно зберігаються в звичайному сховищі до 4–5 місяців |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір плодів: | Яскраво-червоний |
| Вага плодів: | 200-250 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Дозріває для знімання в середині вересня, для вживання з жовтня до лютого |
| Термін дозрівання: | Ранньо-зимовий |
| Колір мʼякуші: | Світло-кремовий |
| Вага плодів: | 160-200 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 23 °C |
| Характеристика: | Плоди дозрівають з середини вересня, зберігаються до весни. Дозріває для знімання в середині вересня, для вживання з жовтня до лютого |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Ранньо-зимовий |
| Колір плодів: | З червоним рум'янцем |
| Вага плодів: | 160-200 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Перша половина жовтня |
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір мʼякуші: | Кремовий |
| Вага плодів: | 180-220 г |
| Смак: | Тільки що зірвані плоди - кисло-солодкі, через місяць настає їх споживча стиглість, для якої характерна відсутність зайвої кислоти в смаку |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Характеристика: | Смак у яблук при зберіганні змінюється. Тільки що зірвані плоди - кисло-солодкі, через місяць настає їх споживча стиглість, для якої характерна відсутність зайвої кислоти в смаку . Плоди відмінно зберігаються в холодильнику без втрати якостей |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір плодів: | Насичено-червоний, з гладкою рожевою шкіркою, трохи покриті сизим своєрідним нальотом |
| Вага плодів: | 180-220 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Перша декада жовтня |
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір мʼякуші: | Кремовий |
| Вага плодів: | 350 - 400 г |
| Смак: | Солодкий |
| Морозостійкість: | -28 °C |
| Характеристика: | Знімна зрілість плодів із першої декади жовтня, споживча зрілість настає в листопаді-січні, зберігаються 5 місяців |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір плодів: | Бордово-червоний |
| Вага плодів: | 350 - 400 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3-4 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець вересня |
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір мʼякуші: | Жовта |
| Вага плодів: | 170-220 г |
| Смак: | Кисло-солодкий |
| Морозостійкість: | - 28 °C |
| Характеристика: | Знімна зрілість настає в кінці вересня, споживча - в січні. У сховищі плоди зберігаються до січня-лютого, в холодильнику - до квітня |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір плодів: | Зеленувато-жовті, з оранжево-червоним розмито-смугастим досить яскравим рум'янцем |
| Вага плодів: | 170-220 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 2,5 - 3,0 м |
| Місяць дозрівання: | Початок – перша декада жовтня |
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір мʼякуші: | Кремовий |
| Розмір плодів: | Дуже великі |
| Вага плодів: | 350 – 800 г |
| Смак: | Солодкий із кислинкою |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Характеристика: | У середньому яблука сорту Sekai Ichi у льоху зберігаються 4 місяці, в холодильниках з контролем температури можливо більш тривалий період |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізньо-зимовий |
| Колір плодів: | Жовтого кольору, майже повністю покрита яскравим рожевим штрихованим рум'янцем |
| Розмір плодів: | Дуже великі |
| Вага плодів: | 350 – 800 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 3 - 4 м |
| Місяць дозрівання: | Дозрівають в третій декаді липня, плодоносять до середини серпня |
| Термін дозрівання: | Літній |
| Розмір плодів: | Середні та великі |
| Вага плодів: | 130 - 160 гр. |
| Смак: | Високий, м'якоть солодка, соковита |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Характеристика: | Збірна зрілість досягається до 20 липня.Плоди зберігаються протягом декількох тижнів, тому урожай варто відразу переробляти або вживати в свіжому вигляді |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Літній |
| Колір плодів: | Жовтого забарвлення покриті темно-червоним рум'янцем практично по всій поверхні |
| Розмір плодів: | Середні та великі |
| Вага плодів: | 130 - 160 гр. |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4,0 - 4,5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець вересня - початок жовтня в залежності від кліматичних умов |
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Вага плодів: | Близько 220-250 г |
| Смак: | Завдяки збалансованому вмісту цукру і кислоти, зумовлює чудовий, гармонійний смак плодів |
| Морозостійкість: | - 27 °C |
| Характеристика: | Термін зберігання - 6 місяців в холодильнику. Споживча зрілість настає в жовтні |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Зимовий |
| Колір плодів: | Дуже привабливі, їх гладка, глянсова шкірка має інтенсивний, яскраво-червоне забарвлення, у повністю дозрілих яблук на всій поверхні з'являється розмитий рум'янець кармінного кольору |
| Вага плодів: | Близько 220-250 г |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Висота дорослої рослини: | 4-5 м |
| Місяць дозрівання: | Кінець серпня-вересень |
| Термін дозрівання: | Пізньо-осінній |
| Колір мʼякуші: | Червоний |
| Вага плодів: | 250-300 гр. |
| Смак: | Приємний, з легенькою кислинкою. |
| Морозостійкість: | -30 °C |
| Характеристика: | Зберігаються в звичайних умовах до січня місяця |
| Опис сорту | |
|---|---|
| Термін дозрівання: | Пізньо-осінній |
| Колір плодів: | Червоний |
| Вага плодів: | 250-300 гр. |